Společnost GLOBOIL s.r.o. provozuje nezávislý autoservis všech značek motorových vozidel. Provádíme komplexní služby pro motoristy - mechanické, karosářské, lakýrnické práce a diagnostiku. Disponujeme vybaveným servisem o velikosti 350m2, přijímací kanceláří, parkovací plochou pro zákazníky. K nám zajedou jak osobní, tak dodávková vozidla do výšky 3m a jsme vybaveni zdvihacím zařízením do 4 tun váhy vozidla.

Jsme smluvní partner pojišťovny DIRECT v programu FER SERVIS

Všem  klientům se  věnujeme  individuálně  a  vždy se pro ně  snažíme  najít to nejlepší  řešení.  Naším  cílem  je spokojený zákazník, který dostavá více, než očekával. Máme k dispozici dvousloupový zvedák v mechanické dílně, diagnostiku vozidel, karosárnu  a  lakovnou.

Na požádání Vaše vozidlo vyzvedneme, opravíme a dovezeme zpět. Máme také k dispozici odtah vozidel, kde Vám nabízíme jak převozy vozidel, tak odtah nepojizdného nebo havarovaného vozidla. Klientům se věnujeme individuálně a vždy se snažíme najít nejlepší řešení. Vyřídíme za Vás veškeré záležitosti s pojišťovnami při řešení havarovaného vozidla a jeho opravy. Při opravě vozidla hrazené pojišťovnou zákázník nic neplatí a ještě má možnost zapůjčení náhradního vozidla zdarma.

ZARUČUJEME  CO NEJKRATŠÍ TERMÍNY OPRAV BEZ ZBYTEČNÉHO PROTAHOVÁNÍ...... NĚKTERÉ OPRAVY DO 24 HODIN

Provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 16:00 hod sobota, neděle - dle předchozí domluvy

Telefon: 606 928 323                    E-mail: servis@globoil.cz

© Copyright GLOBOIL