Společnost GLOBOIL s.r.o. provozuje nezávislý autoservis všech značek motorových vozidel. Provádíme komplexní služby pro motoristy - mechanické, karosářské, lakýrnické práce a diagnostiku. Disponujeme vybaveným servisem, přijímací kanceláří, parkovací plochou pro zákazníky. K nám zajedou jak osobní, tak dodávková vozidla do výšky 2,7m a s hmotností do 4 tun  vozidla.

Jsme smluvní partner pojišťovny DIRECT v programu FER SERVIS

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami při likvidaci pojistných událostí a oprav havarovaných vozidel.

Všem  klientům se  věnujeme  individuálně  a  vždy se pro ně  snažíme  najít to nejlepší  řešení.  Naším  cílem  je spokojený zákazník, který dostavá více, než očekával. Máme k dispozici  mechanickou dílnu, diagnostiku vozidel, karosárnu  a  lakovnou.
Na požádání Vaše vozidlo vyzvedneme, opravíme a dovezeme zpět. Máme také k dispozici odtah vozidel, kde Vám nabízíme jak převozy vozidel, tak odtah nepojizdného nebo havarovaného vozidla k nám do servisu. Klientům se věnujeme individuálně a vždy se snažíme najít nejlepší řešení. Vyřídíme za Vás veškeré záležitosti s pojišťovnami při řešení havarovaného vozidla a jeho opravy. Při opravě vozidla hrazené pojišťovnou zákázník nic neplatí a ještě má možnost zapůjčení náhradního vozidla zdarma.

ZARUČUJEME CO NEJKRATŠÍ TERMÍNY OPRAV BEZ ZBYTEČNÉHO PROTAHOVÁNÍ...... NĚKTERÉ OPRAVY DO 24 HODIN