Síť  autoservisů "FÉR SERVIS" pojišťovny  DIRECT je nový projekt zaměřený na kvalitu, rychlost a další možnosti pro poškozeného při nehodě, jako je odtah vozidla, zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy atd...

Pro klienta vyřídíme kompletní administrativu ohledně nehody - nahlásíme škodu pojišťovně, přebereme komunikaci s pojišťovnou, převezmeme poškozené vozidlo, předáme náhradní vozidlo, opravíme přednostně jeho vozidlo a to vše bez jeho účasti !!!

Rychlost opravy je také dána spoluprací s pojišťovnou a v možnostech, které byly smluvně nastaveny a díky kterým se zrychlý celý proces vyhodnocení škody na vozidle.

Náš autoservis patří do sítě "FÉR SERVIS" pojišťovny Direct (původně Triglav) a nabízí kompletní servis řešení škodních událostí z pojistného plnění. Stejně jako klientům ostatních pojišťoven, tak i klientům Direct pojišťovny zaručujeme všechny standartní i nestandartní služby. Vzhledem k výborné spolupráci s pobočkami Direct pojišťovny, klientům podáváme přesné informace o průběhu řešení škody na autosklech jejich vozidla, ještě před započetím samotné opravy. U nás tak klient vždy přesně ví, kolik bude případný doplatek z jeho strany a hlavně, jestli je možné škodu provést bezplatně s přímým plněním na nás jako na servis.

Pojištění vozidel od Direct pojišťovny splňuje vše co od tohoto druhu pojištění může klient požadovat.